22 kwietnia w Katowicach odbędzie się kolejna już konferencja Wyzwania HR. Poniżej krótki opis naszego wystąpienia podczas tego wydarzenia. Zapraszamy już dziś!

W 1955 roku po śmierci genialnego Alberta Einsteina patolog Thomas Harvey wraz z innymi naukowcami zbadał jego mózg. Rezultaty badań wykazały, że pod względem budowy nie różni się on niczym od mózgów zwykłych ludzi. Wbrew wcześniejszym spekulacjom nie okazał się ani trochę większy.

W dzisiejszych czasach neurobiologia dostarcza nam już znacznie więcej informacji na temat funkcjonowania mózgu i tego co decyduje o jego sprawności.

Podczas prezentacji pokażemy pewne analogie pomiędzy działaniem mózgu człowieka a sprawnością organizacji, a w szczególności zespołów ją tworzących.

Opowiemy o nowych trendach w budowaniu współpracy i stymulowaniu pracy zespołowej. Poprzemy je również konkretnymi przykładami z życia.

Coraz częściej słyszymy od menadżerów: „Mam u siebie świetnych fachowców. Każdy z nich to specjalista a nawet ekspert w swojej dziedzinie. Problem zaczyna się, kiedy mają usiąść do stołu i zrobić coś razem.”

Czas to zmienić.

 

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *