Aleksandra Holewa

menadżer, trener biznesu oraz akredytowany coach – certyfikat Associated Certified Coach International Coach Federation. Praktyk Programowania Neurolingwistycznego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku zarządzania. Ukończyła studia podyplomowe Akademia Trenera Biznesu oraz Akademia Coacha.

Swoje doświadczenie zawodowe buduje od ponad 16 lat pracując dla firm z różnych branż. Na swojej drodze zawodowej pracowała z charyzmatycznymi liderami, jak również z zaangażowanymi zespołami.

Uważa, iż bycie trenerem, coachem i menadżerem daje możliwość uczenia się w realnych sytuacjach, co jest to niezwykle cennym doświadczeniem. Ceni sobie stały rozwój wierząc, „że jeżeli ludzie wiedzieliby, co już robią dobrze, robiliby dobrze więcej.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu doskonalenia kompetencji menadżerskich, w coachingu menadżerskim i coachingu zawodowym związanym z rozwojem i karierą, zarówno dla osób przed, jak i po awansie. Jest praktykiem profesjonalnej obsługi klienta.

Stale rozwija swoje umiejętności coachingowe i trenerskie: „Train the Trainer” (Schenk Institute), „Certyfikat Team Coaching” – ICF, „Certyfikat Coach prowokator A”, Racjonalna Terapia zachowań” RTZ I, Praktyk Metody Points Of You.

Ulubiony cytat: „Największym niezbadanym terytorium na świecie jest przestrzeń między naszymi uszami” – Bill O’Brien