coaching

Coaching jest formą wsparcia rozwoju Klienta polegającą na wydobywaniu jego naturalnych możliwości i zasobów. Coach zadaje pytania, dzięki którym, Klient może zyskać zupełnie nowe spojrzenie na, wydawałoby się, dobrze mu już znane kwestie lub na problemy, które uważał za niemożliwe do rozwiązania.

„W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju”.
Gerard O’Donovan

więcej...

szkolenia

Prowadząc szkolenia czerpiemy z naszych doświadczeń coachingowych. To sprawia, że nasi trenerzy mocno angażują uczestników, zadając im mocne, pobudzające do refleksji pytania.

więcej...

szkolenia otwarte

Szkoła Team Coachingu / Katowice 2017
Naszym założeniem jest to, że po ukończeniu kursu uczestnicy mają wszystko, żeby samodzielnie poprowadzić team coaching.

więcej...

doradztwo HR

Oprócz działań rozwojowych (coaching i szkolenia) proponujemy też Państwu usługi doradcze. Nasze oferta obejmuje działania w następujących zakresach:

więcej...

sala szkoleniowa

Dysponujemy gabinetami pozwalającymi na prowadzenie w komfortowych warunkach indywidualnych sesji coachingowych oraz dużą i nowocześnie wyposażoną salą szkoleniową.

więcej...