Marzena Rybicka-Szudera

Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem, trenerka z zamiłowania, certyfikowany coach i praktyk NLP, entuzjastka kobiet sukcesu!

Od 2007 roku w branży ITO/BPO, aktualnie kieruje globalnym centrum usług dla biznesu w Katowicach, zatrudniającym ponad 1000 pracowników. W środowisku korporacyjnym przeszła przez wiele szczebli kariery, testując na własnej skórze wzloty i upadki w zarządzaniu ludźmi, firmą, sobą.

Absolwentka wydziału filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, obecnie jest trakcie studiów MBA “Innovation Data Analysis” w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk & Woodburry School of Business – Utah Valley University.

Jako trenerka specjalizuje się w szkoleniach z zakresu kompetencji związanych z zarządzaniem oraz przywództwem. Prowadzi autorskie warsztaty z serii “Pracuj z głową”, podczas których uczestnicy mają okazję wykorzystać wiedzę oraz skuteczne metody z zakresu neurobiologii, pracy z ciałem oraz oddechem. Podczas szkoleń pokazuje jak techniki mindfulness i NLP oraz niwelowanie błędów poznawczych mogą prowadzić do zwiększenia efektywności osobistej oraz motywacji w pracy.

Jako coach towarzyszy klientom w wyznaczaniu i realizacji celów, głównie w kontekście rozwoju kariery zawodowej.

Pracuje w języku polskim, angielskim oraz francuskim.

Interesuje się neuropsychologią, w wolnym czasie poszerza wiedzę z zakresu wpływu rozwiązań machine learning & artificial intelligence na zarządzanie ludźmi oraz inteligencję emocjonalną.

Kocha bliskie i dalekie podróże, dobre jedzenie oraz spędzanie czasu w gronie “swoich”.