Daria Dorda

Menedżer, trener, asesor, psycholog, coach, scrum master.
Zainteresowana rozwojem kompetencji liderskich u siebie i innych, entuzjastka psychologii pozytywnej. Wspiera i dopinguje swoich podopiecznych do ciągłego rozwoju.

Doświadczenie zdobywała przez ponad 10 lat w dużych międzynarodowych firmach branży IT. Dla jednej z czołowych firm Fortune 500 prowadziła projekty rozwojowe, szkoleniowe i talentowe, współtworzyła projekty Asessment/Development Center, odpowiadała za dobór i rozwój kadry menadżerskiej.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu kompetencji liderskich, komunikacji, prezentacji i wystąpień publicznych. Prowadzi indywidualne oraz zespołowe sesje coachingowe w obszarze zawodowym, budowania kariery i przechodzenia przez zmiany oraz zwinnych metodyk pracy.

Jako zapalony HRowiec wierzy, że dobra współpraca między działami HR a biznesem jest możliwa i bardzo potrzebna. Małymi krokami w swoim życiu zawodowym realizuje tą strategię, znając perspektywę z obu stron „barykady”.

Stale rozwija swoje kompetencje menadżerskie, trenerskie oraz Coachingowe m.in przez udział w kursach i szkoleniach, m. in. Program Management (ICAN Institute we współpracy z Harvard Business Review), akredytowany przez ICF Program CoachWise Coachwing Advanced, Professional Scrum Master i innych.

Uwielbia koty (sama ma dwa), słońce (dużo słońca)i sztukę, którą w chwilach wolnych zgłębia lub stara się tworzyć.

Pracuje w języku polskim i angielskim.