Magdalena Szczęsna–Kołdras

Coach (certyfikat Associated Certified Coach International Coach Federation), trener, menadżer, praktyk NLP. Ukończyła akredytowaną przez ICF Szkołę Coachingu Zespołów (Coachways). Absolwentka kursu TPLC – Transformational Presence Leadership and Coach.

Prowadzi szkolenia w zakresie doskonalenia kompetencji menadżerskich, warsztatu trenerskiego, komunikacji, asertywności, zarządzania sobą w czasie, efektywności osobistej. Z wykształcenia muzyk – wokalista – szkoli również z zakresu emisji głosu.

W pracy indywidualnej łączy techniki i narzędzia coachingowe z narzędziami NLP. Specjalizuje się w coachingu prowokatywnym – narzędziu, o którym mówi, że jako jedyne działa na nią samą, co jest niepodważalnym dowodem na jego skuteczność. Za najefektywniejszą formę uczenia się uważa dobrą zabawę, bo skoro dłużej pamiętamy coś, co kojarzymy z emocjami, to nie widzi powodu, dla którego te skojarzenia nie mogłyby być po prostu fajne.

Od kilkunastu lat jest związana z międzynarodową organizacją z sektora BPO, gdzie kierowała zespołami eksperckimi, a obecnie pracuje w strukturach HR i odpowiada za wszelkie działania związane z rozwojem pracowników i kadry menadżerskiej .

Miłośniczka jazzu i wojen gwiezdnych, kolekcjonerka bardzo fachowej literatury i mocno umiarkowany sportowiec wyczynowy.

Pracuje w języku polskim i angielskim.