Coaching Menedżerski

Coaching Menedżerski

Coaching menedżerski to coraz szerzej wykorzystywane w firmach narzędzie wspomagające zarządzanie ludźmi.

Korzystanie z metod coachingowych daje menadżerom możliwość podnoszenia skuteczności działań własnych oraz podległych im osób, wspierania i stymulowania rozwoju kompetencji własnych i innych oraz prowadzenia efektywnych rozmów w oparciu o metodologię coachingową.

Menadżer wykorzystujący w pracy z ludźmi możliwości płynące z wiedzy na temat coachingu będzie umiał inspirować ludzi i rozwijać w nich odpowiedzialność.

Udział w naszym kursie „Coach w organizacji” w sposób kompleksowy i jednocześnie bardzo praktyczny przygotuje Państwa do wykorzystania coachingu jako skutecznego narzędzia w zarządzaniu ludźmi. Coaching menedżerski ułatwi Państwu zarządzanie projektem, a przy tym da narzędzia, dzięki którym praca zespołu będzie zawsze kończyć się sukcesem.

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA KURSU:

kameralna grupa 8-10 uczestników
14 dni intensywnego szkolenia (4 zjazdy po 3 dni pt-niedz. + 2 dni sesji mentorskich grupowych) i indywidualne sesje mentorskie
duży nacisk na aspekt praktyczny (uczestnicy ćwiczą w praktyce wykorzystanie poznanych narzędzi z zakresu coaching menedżerski w trakcie zajęć oraz pomiędzy nimi)
grupowe i indywidualne sesje mentorskie umożliwiające doskonalenie nabytych umiejętności
egzamin końcowy (test wiedzy + sesja pokazowa oceniana przez dwóch coachów)
certyfikat ukończenia kursu
Szkolenie coaching menedżerski jest prowadzone przez trzech akredytowanych (ICF) i doświadczonych coachów.

Szczegółowe informacje na biuro@ccprogres.pl