Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Kliniką Leczenia Niepłodności Invimed. Współpraca obejmuje cykl warsztatów dla Kliniki w Katowicach, których celem jest doskonalenie umiejętności pracy zespołowej jej pracowników.

Więcej informacji  o Invimed poniżej oraz na www.invimed.pl:

“Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed istnieją od 2002 roku.

Naszą misją jest wspólne tworzenie szczęśliwej rodziny

Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności.

 INVIMED TO:

Indywidualne podejście do Pacjenta

Przebieg leczenia zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Tylko u nas Pacjenci mają możliwość wyboru lekarza i jego opieki od pierwszej wizyty do zakończenia leczenia. Bez względu na to jak trudna jest Wasza sytuacja, nie poddajemy się i nie pozostawiamy Was samych z problemem. W naszych klinikach odnajdziecie intymną atmosferę, spokój i profesjonalną opiekę Specjalistów, którzy są po to Wam pomóc. Zaufało nam ponad 5000 par, które dzięki naszej profesjonalnej opiece zostały Rodzicami. Zapewniamy opiekę psychologa, bo wiemy, że jak ważne jest to abyście poczuli się bezpiecznie.

Doskonały zespół specjalistów

Kadrę medyczną InviMed tworzą świetnie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści – lekarze ginekolodzy, androlodzy, urolodzy i embriolodzy. Od 2002 roku dokładamy starań, by spełniły się Wasze marzenia. Nasi lekarze mają świadomość, jak ważny jest dla Was czas, dlatego działają merytorycznie i sprawnie. Pieczę nad zespołem medycznym kliniki sprawuje Rada Naukowa InviMed, w której skład wchodzą wybitne postaci światowej sławy lekarze-naukowcy.

Nowoczesne laboratoria

Dzięki przestrzeganiu światowych standardów medycznych (WHO World Health Organization, ASRM American Society for Reproductive Medicine) i embriologicznych (ESHRE European Society of Human Reproduction and Embryology, ASRM American Society for Reproductive Medicine) zapewniamy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Kliniki InviMed są wyposażone w najnowszy, wysokiej jakości sprzęt medyczny posiadający wszystkie międzynarodowe certyfikaty. Wyniki InviMed są cyklicznie przekazywane do ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embriology). Od kwietnia 2008 roku posiadamy certyfikat jakości ISO 9001. Proponujemy Wam szeroki zakres badań diagnostycznych, m.in. kompleksowe badania hormonalne, USG, badania genetyczne, histeroskopię, Sono-HSG (ocena drożności jajowodów i kształtu jamy macicy), specjalistyczne badania nasienia. Nasi embriolodzy, jako pierwsi w Polsce wprowadzili do diagnostyki andrologicznej badanie plemników MSOME, które umożliwia podjęcie decyzji o zastosowaniu optymalnego leczenia: procedury IVF/ICSI lub IVF/IMSI-6600. Procedura IMSI jest aktualnie najbardziej zaawansowaną techniką wspomaganego rozrodu, stosowaną w leczeniu szczególnie trudnych przypadków niepłodności męskiej. Dzięki współpracy ze światowej sławy Instytutem Genetyki Molekularnej Iviomix staliśmy się specjalistami w badaniach genetycznych zarodka w okresie przedimplantacyjnym. Badania stosuje się w celu wykluczenia wad genetycznych przyszłego potomstwa. Możemy się poszczycić szczęśliwie urodzonymi dziećmi wolnymi od schorzeń genetycznych u Par, którym wcześniej nie dawano szans na rodzicielstwo.”

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *