Jak co roku, wiosną i jesienią, zapraszamy do nas na wyjątkowe spotkanie Praktyków i Pasjonatów HR. W doborowym towarzystwie i kameralnych warunkach będzie okazja do twórczej dyskusji i poznania kolejnych firm, które zaprezentują się podczas spotkania.

Skoncentrujemy się tym razem na procesie, który dla wielu organizacji i ich menadżerów stanowi spore wyzwanie. Mowa o tak zwanych ocenach pracowniczych. Już sama nazwa “oceny pracownicze” dla wielu osób brzmi groźnie i mało zachęcająco… Co prawda co sprytniejsze firmy szukają bardziej przyjaznych nazw i na przykład zastępują “oceny” “rozmowami”. Ale czy można zrobić coś więcej, żeby pracownicy i menadżerowie nie podchodzili do tego tematu jak do jeża, a traktowali oceny jako normalny i do tego niezwykle ważny element zarządzania?

Dobrymi praktykami związanymi z tym, bez wątpienia jednym z najtrudniejszych procesów HRowych, podzielą się Przedstawiciele kilku Firm ze Śląska i Małopolski. Jak zwykle, kluczem doboru Prelegentów była różnorodność – stąd też będziemy mieli okazję wysłuchać wystąpień Reprezentantów Firm z różnych branż i różnych kultur organizacyjnych.

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *