Tym razem zachęcamy Was do lektury absolutnej klasyki – książki zmarłego w lipcu tego roku Stephena Coveya. To nie jest prosty przepis na to jak w siedmiu krokach osiągnąć sukces. To zaproszenie do głębokich refleksji i ciekawych odkryć. Absolutny MUST READ!

“7 nawyków skutecznego działania” to biblia współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań. Wypracowanie owych siedmiu nawyków prowadzi do twórczych zmian wewnętrznych, kształtowania trwałych relacji z innymi, inspirującego przywództwa na poziomie osobistym, interpersonalnym i menedżerskim. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń.

Stephen R. Covey uhonorowany został m. in. odznaczeniemThomas More College Medallion za trwały wkład w służbę ludzkości, międzynarodową nagrodą pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award, oraz za szczególne osiągnięcia w dziedzinie biznesu. W 1996 r. “Time” umieścił go na liście najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. Prócz 7 nawyków skutecznego działania, które stały się światowym bestsellerem, Covey napisał: Najpierw rzeczy najważniejsze, Zasady skutecznego działania przywódcy, 7 nawyków szczęśliwej rodziny.”

opis pochodzi ze strony wydawnictwa Rebis

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *