Techniki coachingowe dla menadżerów – 28-30 listopada 2016
2016-10-11

document-page-001

MORE

Na drodze do samoorganizacji – 21-22 listopada 2016
2016-10-11

na-drodze-do-samoorganizacji-page-001

MORE

Kreatywny marker – 5 grudnia 2016
2016-10-11

kreatywny-marker-page-001

MORE

Zarządzanie talentami w organizacji – szkolenie 2 dniowe 27-28/10/2016
2016-08-31

talenty - opis szkolenia

MORE

Coaching dla personelu medycznego oddziałów onkologii i hematologii dziecięcej
2016-05-20

logo_iskierkaZ ogromną radością informujemy, że wystartował właśnie Projekt Fundacji ISKIERKA “Coaching dla personelu medycznego oddziałów onkologii i hematologii dziecięcej na terenie województwa śląskiego”, w którym CCProgres jest  partnerem i realizującym sesje coachingowe. Projekt obejmuje 150 godzin indywidualnych sesji coachingowych poświęconych wypracowaniu korzystnych dla zdrowia  psychicznego zachowań i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach w pracy szczególne narażających per…sonel medyczny na stres i obciążenie psychiczne. Uczestnikami spotkań będą ordynatorzy, lekarze i pielęgniarki trzech śląskich ośrodków onkologii dziecięcej: Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii

MORE

Model zmiany – jak mózg organizuje twoje zachowanie, aby osiągnąć lub nie twój cel? – Czytasz na własne ryzyko.
2016-05-17

2Czy korzystamy ze swego mózgu aktywnie i świadomie? Mózg jest podobny do maszyny, w której nie zainstalowano wyłącznika. Jeżeli nie dasz mu jakiegoś́ konkretnego zajęcia, działa bez przerwy, dopóki się̨ nie znu­dzi. A znudzony mózg to katastrofa.

Dlaczego?

Bo, jeżeli nie dasz twemu umysłowi konkretnego zadania, to po pewnym czasie sam je sobie znajdzie, nie troszcząc się̨ zbytnio, jakie to będzie zajęcie. Ciebie może to obchodzić, ale jemu jest dokładnie wszystko jedno, wyobraź sobie taką sytuację: mózg myśli; „Przeżyjmy to …

MORE

Team Coaching w praktyce
2016-04-17

Team coaching jest formą pracy, która ma na celu stworzenie warunków zespołom do podnoszenia jakości współpracy. W teorii proste. A jak wygląda praktyka?

zdjęcie

11 kwietnia Beata Piwowarczyk i Magda Szczęsna-Kołdras poprowadziły jednodniowy warsztat pokazujący jak w rzeczywistości działa coaching zespołów.

“Jako bazę warsztatu wykorzystałyśmy opis sytuacji pewnej fikcyjnej firmy, która przechodzi pewne trudności.” – mówi Beata Piwowarczyk. “Firma fikcyjna, ale problemy jak najbardziej prawdziwe” – dodaje Magda Szczęsna-Kołdras.

Uczestnicy mieli okazję wcielić się w role członków zarządu, którzy spotkali się …

MORE

Kurs coachingu 2016 – START!
2016-04-02

PUZZLE-4-VERT

Zawód coacha na rynku wciąż cieszy się sporą popularnością. Firmy, nawet te, które początkowo dość ostrożnie podchodziły do coachingu, coraz chętniej sięgają po wsparcie profesjonalistów tej branży.

Z początkiem kwietnia po raz kolejny uruchomiliśmy nasz kurs coachingu, który w sposób kompleksowy i jednocześnie bardzo praktyczny przygotowuje uczestników do pełnienia roli coacha.

Udział w kursie chętnie biorą również menadżerowie, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przekładające się na bardziej efektywne zarządzanie swoimi podwładnymi i skuteczne komunikowanie się na wszystkich poziomach organizacji.

Czeka nas 14 dni …

MORE

Kurs Praktyk NLP – edycja 2016
2016-03-22

Shamrock leaf18 marca 2016 rozpoczęliśmy się tegoroczną edycję kursu Praktyk NLP.

Programowanie neurolingwistyczne to metodologia, która została opisana po raz pierwszy na początku lat 70 przez Johna Grindera wykładowcę lingwistyki i Richarda Bandlera studenta matematyki. Od tego czasu NLP intensywnie się rozwija i zyskuje na popularności dzięki skuteczności i swojemu praktycznemu podejściu.

Warto pamiętać o tym, że jak każde skuteczne narzędzie, w różnych rękach może być wykorzystane do różnych celów. Stąd też pojawia się sporo kontrowersji wokół NLP, ponieważ zdarzają się …

MORE

Team Coaching LAB
2016-02-05

Diverse Business People and Gear SymbolsPierwsza na Śląsku edycja szkoły Team Coachingu  – Team Coaching LAB za nami. Zajęcia rozpoczęły się jesienią 2015 i trwały aż do lutego 2016. Uczestnicy pod okiem Joanny Zawada-Kubik i Beaty Rycembel mieli okazję poznać i przećwiczyć wiele narzędzi wykorzystywanych w pracy z zespołami. Dodatkowo, pomiędzy zjazdami, odbywały się sesje na skype, gdzie można było dzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Było praktycznie i rzeczowo. Nie zabrakło też dobrej zabawy;)…

MORE
Created by
Graphic by
Anna Dyjas